Twoja grupa
ekspertów

Jesteśmy zespołem ekspertów kredytowych, z długoletnim doświadczeniem bankowym . Pozwala nam to znaleźć dla Państwa najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Naszym klientom świadczymy najwyższej jakości obsługę w zakresie finansowania pełnego spektrum nieruchomości.

Brak powiązań kapitałowych z dominującymi instytucjami finansowymi gwarantuje Państwu niezależność naszych opinii . Nie jesteśmy reprezentantem żadnego z banków a współpracujemy z Nimi na bazie wzajemnej umowy . Wynagrodzenie za nasze usługi czerpiemy tylko za zrealizowane transakcje i tylko ze strony finansującego banku, co czyni dla Państwa naszą usługę bezpłatną.
Współpraca z bankami i branżą nieruchomości
Lata obecności w branży finansowej, pozwoliły nam nawiązać współpracę z wieloma instytucjami bankowymi, rzetelnymi deweloperami, prawnikami i rzeczoznawcami. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym i nawiązane relacje obligują nas do ponadprzeciętnej skuteczności zarówno wobec naszych klientów jak i wieloletnich partnerów.

Private Brokers
w liczbach

Private Brokers jesteśmy grupą ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasza współpraca z Klientem opiera się na zasadach etyki i „empatii finansowej” a to wiąże się z wnikliwą analizą sytuacji Klienta i personalizacją oferty pod jego potrzeby. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych.
17+
Lat doświadczenia
na rynku
4000+
Udzielonych
kredytów
2+
Miliardy złotych
wypłaconych kredytów
13
Banków

Nasi partnerzy

Oferta dla Klientów
indywidualnych
Kredyt hipoteczny to często jedyna droga do realizacji naszych marzeń o własnym mieszkaniu lub domu. Kredyt, który spełni Państwa oczekiwania jest naszym podstawowym celem a zawiłości związane z jego otrzymaniem nie stanowią dla nas problemu.

Czekamy na Państwa!
Czytaj więcej